Projektori më i mirë Wifi – 5 zgjedhjet më të mira për vitin 2023

Projektori më i mirë Wifi – 5 zgjedhjet më të mira për vitin 2023
Philip Lawrence

Për të gjithë entuziastët e teatrit dhe lojtarët e egër të sporteve elektronike që skanojnë internetin për projektorë portativë – ne ju kemi mbuluar! Ky artikull shtjellon të gjitha veçoritë thelbësore që duhet të kërkoni në një projektor në thelb. Ai përmban gjithashtu pesë rekomandimet tona më të mira për projektorët më të mirë Wi-Fi.

Pra, lexoni këtë në mënyrë që të mund të blini një kuti argëtimi të përshtatshme dhe të përshtatshme.

Çfarë janë projektuesit portativ Wifi?

Epoka është dixhitale dhe nuk ka asnjë arsye që ne të mos e shijojmë teatrin nga afërsia e një shtëpie të rehatshme dhe komode dhe ambientit të dhomës së errët. Ndërsa ekzistonin ata projektorë të vjetër, të mëdhenj, ata të montuar në tavane, vendosja e tyre ishte e vështirë. Falë teknologjisë, ne tani kemi projektorë më të vegjël që janë shumë të lëvizshëm, prandaj të lehtë për t'u bartur dhe të përshtatshëm për t'u përdorur.

Projektorët Wi-Fi janë projektorët e rinj të kinemasë shtëpiake me valë që nuk kërkojnë shkallë për t'i vendosur. Për më tepër, ato janë të lëvizshme, duke nënkuptuar se mund të shijoni lehtësisht një kinema në shtëpi ose një natë filmash në natyrë pa pasur nevojë të kuptoni ndonjë lidhje me kabllo. Gjithçka që duhet të bëni është të lidhni aplikacionet tuaja Android me projektorin nëpërmjet Wi-Fi dhe voila, mund të transmetoni çfarë të doni.

Ato janë të pajisura me mekanikën më të fundit bashkëkohore që shtojnë përfitimet. Përveç kësaj, teknologjia e zërit redukton zhurmën e ventilatorit dhe përmirëson atëdo të thotë se sa efikas është sistemi i zërit. Këtu vijnë në ndihmë altoparlantët e integruar Hi-fi Stereo. Shpërndarja e përsosur e tingujve në të gjitha nivelet me zërin e minimizuar të ventilatorit ju siguron përvojën më të mirë.

Përveç kësaj, ka një hyrje audio 3,5 mm për të lidhur altoparlantët e jashtëm.

Si të gjitha, ai është i pajtueshëm me opsione të ndryshme si TV, Amazon Fire TV Stick, PC, laptopë, USB Flash Drive, ChromeBook, DVD player, etj.

Qoftë në shtëpi teatër ose një natë lojërash me miqtë, projektori DBPOWER është shoqëruesi juaj i përsosur për argëtim.

Plus, garancia trevjeçare e bën atë një produkt të besueshëm. Kështu që ne do ta rekomandonim shumë për përdorim në shtëpi.

Pro

 • Shkëlqimi 7500L
 • Rezolucioni HD
 • Rezolucioni origjinal i 1280* 720p
 • Përputhshme me smartfonin
 • Mbështet iOS/Android Sync
 • Madhësia e ekranit 200″

Kundërt

 • Raporti i kontrastit është i ulët në krahasim me opsionet e tjera në grupin e tij të çmimeve.
 • Jo i përshtatshëm për prezantime në PowerPoint, Excel, Word ose prezantime biznesi

Udhëzuesi i blerjes për projektorin më të mirë Wifi

Para se të blini një projektor, duhet të dini gjërat thelbësore që duhen marrë parasysh. Megjithatë, edhe në rekomandimet tona, projektorët ofronin veçori të ndryshme kryesore.

Këtu është një listë e gjërave që duhen kërkuar përpara se të finalizoni një projektor shtëpiak përveten tuaj.

Shkëlqimi i ngjyrave

Projektorët vijnë në një gamë të madhe ndriçimi. Ky faktor matet në Lumens dhe është thelbësor për përvojën vizuale. Të gjitha projektet me grafikë të shkëlqyer janë jashtëzakonisht të shndritshëm.

Në ekranet e bardha dhe muret e thjeshta, shpesh shfaqet një ngjyrë e verdhë gjatë hedhjes. E bën imazhin të paqartë. Shkëlqimi i lartë parandalon zbehjen e videos dhe për rrjedhojë përmirëson cilësinë.

Kini parasysh se nivelet e ndriçimit konsumojnë shumë energji. Pra, nëse nuk doni të fikni çdo makineri elektrike në shtëpi dhe mund të përballoni të paguani fatura të majme, qëndroni te një videoprojektor që bie brenda buxhetit dhe i përshtatet nevojave tuaja.

Rezolucioni për cilësinë e videos

Rezolucioni i projektorit është një tjetër veçori e rëndësishme që duhet të kontrolloni. Rezolucioni përcakton qartësinë e pamjeve dhe cilësinë e imazhit.

Kur blini një projektor, prisni një përvojë vizuale me cilësi të mirë. Sidoqoftë, është e pamundur të shijoni grafikë optimale pa një ekran HD, veçanërisht kur bëhet fjalë për lojëra.

Një rezolucion më i ulët, d.m.th., më pak se 720p, nuk do të japë një cilësi të mirë fotografie dhe kështu do të shkojë drejt më të lartë rezolucionet në varësi të diapazonit tuaj të çmimeve.

Disa nga projektorët më të mirë mbështesin gjithashtu rezolucionin 4K (3840 x 2160 pixel), e cila është e jashtëzakonshme dhe mund të përdoret në zyra, kolegje dhe vende të tjera të nivelit të lartë.

Kontrasti për cilësinë e imazhit dhe ngjyrënSaktësia

Sa më i lartë të jetë kontrasti, aq më e qartë dhe më e detajuar do të jetë cilësia e figurës së projektuar. Kontrasti është një raport midis dritës dhe errësirës në një ekran. Për një përvojë më të mirë vizuale, raportet e larta të kontrastit janë një domosdoshmëri.

Disa marka prodhojnë produkte me raporte kontrasti 10000:1, gjë që ndihmon ndjeshëm saktësinë e ngjyrave dhe jep imazhe me cilësi të lartë. Kjo është e shkëlqyeshme për t'u përdorur në një shkallë të madhe për të luajtur video. Në të kundërt, disa projektorë vijnë me një raport të ulët kontrasti me çmime më të lira. Kështu, ato janë të përshtatshme për përdorim shtëpiak.

Pajtueshmëria

Është gjithmonë më mirë të keni në dispozicion opsione të gjithanshme përputhshmërie për të zgjedhur. Shumë projektorë vijnë me porte që mund të lidhen me TV, desktop, laptop, pajisje celulare. Disa kanë porte USB dhe ju lejojnë të lidhni një USB kur transmetohet, dhe kryesisht kanë porte HDMI.

Ndërsa disa janë në përputhje me teknologjinë Bluetooth 5.0. Kjo do të thotë që përveç aksesit Wi-Fi, mund të sinkronizoni ekranin e smartfonit tuaj nëpërmjet Bluetooth.

Disa të mundësojnë edhe lidhjen e altoparlantëve të jashtëm. Megjithatë, kushtet zbatohen për secilin projektor dhe të gjithë janë projektuar ndryshe.

Prandaj, vlerësoni me kujdes kërkesat tuaja dhe blini një projektor që është i mundshëm për t'u përdorur dhe që mund të lidhet me pajisje të ndryshme.

0> Sistemet e zërit dhe altoparlantët e integruar

Një projektor i mirë ju jep më të mirëntë të dy botëve. Kjo nënkupton pamje vizuale që ju japin një emocion kinematografik, ndjenjë dhe cilësi tingulli me një shirit zanor efikas që kënaq audiofilët.

Një veçori dalluese e një projektori të përshtatshëm është se përmirëson përvojën e dëgjimit duke minimizuar zhurmën.

Ka një ventilator të vendosur në projektorë për t'i ftohur. Por, për fat të keq, zhurma kërcitëse nga ventilatori në lëvizje mund të prishë cilësinë e audios.

Shiko gjithashtu: Si të ndryshoni fjalëkalimin Wifi të CenturyLink

Një projektor për kinemanë shtëpiake duhet të projektohet i tillë që altoparlanti i tij i integruar të reduktojë zhurmën e sfondit dhe të japë një tingull më të mirë. Shumë kinema portative shtëpiake adoptojnë teknologji të ndryshme për të siguruar shpërndarjen e audios me cilësi të lartë.

Jeta e llambës

Për shkak të funksioneve të nivelit të lartë, projektorët priren të mbinxehen. Për të shmangur këtë, ka ventilatorë të instaluar për jetëgjatësi të zgjatur të llambës.

Përveç kësaj, shumica e projektorëve në ditët e sotme vijnë me shumë risi të tjera për të minimizuar më tej rrezikun e mbylljes së baterisë së integruar për shkak të nxehtësisë së tepërt.

Kontrollo se sa mirë është i pajisur një projektor i kinemasë në shtëpi për të përballuar mbinxehjen për shkak të kohëzgjatjeve të gjata të përdorimit. Në këtë mënyrë, ju do të shikoni filma dhe do të luani lojëra pa u shqetësuar për jetëgjatësinë e baterisë.

Përfundim

Kjo ishte lista jonë e projektorëve të nivelit të lartë dhe veçoritë e tyre kryesore për të gjithë entuziastët e kinemasë atje. Pra, nëse jeni duke kërkuar për një teatër në shtëpi që ju jep zhurmën më të mirëpër paratë tuaja, mos kërkoni më tej! Referojuni postimit tonë dhe merrni në shtëpi projektorin më të mirë wifi tani!

Rreth komenteve tona:- Rottenwifi.com është një ekip avokatësh të konsumatorëve të angazhuar për t'ju sjellë komente të sakta dhe jo të njëanshme në të gjitha produktet teknologjike. Ne gjithashtu analizojmë njohuritë e kënaqësisë së klientit nga blerësit e verifikuar. Nëse klikoni në ndonjë lidhje në blog.rottenwifi.com & vendosim ta blejmë, mund të fitojmë një komision të vogël.

cilësia e zërit. Jetëgjatësia e baterisë gjithashtu zgjat më shumë për shkak të sistemit të ftohjes. Përvoja vizuale përmirësohet ndjeshëm me një fokus më të mirë në rezolucionin, ndriçimin dhe kontrastin.

Në përgjithësi, ato miratojnë teknologji inovative dhe përmirësojnë përvojën e përdoruesit.

Zgjedhjet tona më të mira për projektorë portativë me valë

Le t'i tregojmë të gjithë - projektorët Wi-Fi janë të shtrenjtë. Sigurisht, ato kushtojnë shumë para, por nëse jeni të apasionuar pas blerjes së një teatri personal në shtëpi, është e mençur të siguroheni që të përfitoni sa më shumë nga paratë tuaja.

Për t'ju shpëtuar nga telashet e kërkimit të gjerë dhe lëvizjes në internet, ne hulumtuam disa projektorë Wi-Fi të disponueshëm në treg. Më pas, duke marrë parasysh dhe krahasuar koston e tyre dhe veçoritë unike, ne përpiluam një listë të projektorëve më të mirë që mund të blini për lidhje me valë.

Mban projektor Wifi 7500 Lux me ekran 100″

ShitetProjektor WiFi me Ekrani i projektuesit 100'', 7500Lux...
  Blini në Amazon

  Pas hulumtimit dhe testimit të projektorëve të ndryshëm të shkëlqyer Wi-Fi për ju, Projektori Wifi Keepwise 7500 Lux u ngjit në krye të listës sonë. Kompania ka prezantuar disa nga projektorët më të njohur që ofrojnë një përvojë të shkëlqyer teatrale. Projektori i tyre wifi 7500 Lux është një tjetër shpikje inovative që vjen me veçori unike bashkëkohore.

  Ky projektor është i pajisur me shkëlqim të lartë për të siguruarqë të merrni pamjet më të mira kur transmetoni shfaqjet tuaja të preferuara. Përveç kësaj, ai ka një burim drite LED 7500 Lux që mund t'i japë mureve tuaja të bardha një ndjesi të duhur teatri.

  Shumë entuziastësh të lojërave u pëlqen të transmetojnë në projektor për të shtuar emocionin. Këtu vjen në ndihmë teknologjia e përmirësuar HD. Shijoni pamjet vizuale me cilësi 1080P HD me këtë projektor të vogël portativ.

  Për ta bërë atë të përshtatshëm për përdoruesit, ai vjen me teknologjinë më të fundit Wi-Fi. Si rezultat, hapat e lidhjeve wifi janë të thjeshta dhe operacionet janë të qëndrueshme dhe të qetë. Plus, nëse doni ta mbani pajisjen tuaj në sinkron me IOS dhe Android, mund të përdorni kabllon USB të karikimit të prodhuesit.

  Ekrani i projektimit ka rëndësi dhe madhësia e duhur mund të përmirësojë ndjeshëm përvojën tuaj të shikimit. Prandaj, projektori wifi Keepwise 7500 Lux vjen me një ekran masiv 100″. Përveç kësaj, ky ekran është i lëvizshëm, i lehtë për t'u larë dhe kundër rrudhave, kështu që ju sigurojmë se do të zgjasë gjatë.

  Kjo i mundëson përdoruesit të konfigurojë kinemanë e tij në shtëpi me ndjesi reale kinematografike.

  Zhurmat e paqarta, kërcitëse vijnë nga shumë projektorë që prishin argëtimin. Prodhuesit janë kujdesur edhe për këtë. Sistemi i zërit është krijuar për të reduktuar zhurmën përreth dhe për të përmirësuar përvojën tuaj të dëgjimit.

  Sistemi i ftohjes ul 80% të zhurmës së ventilatorit. Në të njëjtën kohë, sistemi i dyfishtë i altoparlantëve të integruar mundëson zërin dhecilësi e qartë e zërit. Pra, për të shpëtuar veten nga shpenzimet shtesë të një altoparlanti të jashtëm, kjo është një zgjedhje e shkëlqyer.

  Pro

  • Përputhshme me HDMI, USB, AV, AUX
  • Cilësia e shkëlqyer e zërit
  • 7500 Lux dhe teknologjia 1080 HD japin pamje të ndritshme dhe të qarta
  • Një ekran 100 inç
  • Fokus i rregullueshëm
  • Funksioni i korrigjimit të tastierës

  Kundër

  • Konsumon shumë energji elektrike
  • I shtrenjtë

  Projektori TOPVISION 5G Wifi 8500L

  Projektori , Projektor WiFi Bluetooth, 9500L Native 1080P...
   Blini në Amazon

   Çfarë ka më mirë se një projektor wifi? Një projektor i jashtëm portativ 5G wifi me teknologji 5.0 Bluetooth, një ekran 300 inç përveç shkëlqimit, rezolucionit dhe fokusit të përsosur. Na lejoni t'ju prezantojmë me TOPVISION 5G Wifi Projector 8500L dhe veçoritë e tij të bukura.

   Videot me cilësi HD përmirësojnë përvojën tuaj të shikimit. Megjithatë, kur bëhet fjalë kryesisht për projektuesit, rezolucion i ulët mund të bëjë që pamjet të zbehen. Ky produkt ofron rezolucion ekrani 1920 x 1080 dhe mbështetet 4K. Në kombinim me veçorinë e ndriçimit 8500L, ai me të vërtetë rrit cilësinë e videos.

   Sa e detajuar varen pamjet tuaja vizuale nga kontrasti. Ky projektor wifi TOPVISION 5G vjen me një kontrast të lartë prej 10000:1. Si rezultat, jep imazhe të qarta, tërheqëse, me ngjyra të bukura.

   Raporti i pamjes është thelbësor për dimensionet e balancuara të videos. Për shembull,Raporti i pamjes 4:3/16:9 siguron që gjerësia dhe lartësia juaj t'i bëjnë pamjet tërheqëse.

   Konfigurimi i tij është i lehtë. Projektori lidhet me valë me televizorin tuaj Android ose çdo pajisje tjetër inteligjente duke përdorur teknologjinë më të fundit wifi për t'ju shpëtuar nga telashet e përshtatësve. Përveç kësaj, pajtueshmëria me Bluetooth do të thotë që ju mund të lidhni me lehtësi altoparlantët tuaj të jashtëm të preferuar për një përvojë praktike dëgjimi me cilësi të mirë.

   Një veçori e dukshme është aftësia e tij shumëfunksionale. Ajo vjen me porte të ndryshme që ju lejojnë ta lidhni me pajisje të shumta si TV, desktop, laptop dhe celular. Pra, futni ndërfaqet tuaja HDMI, USB dhe AV dhe kënaquni.

   Sistemi i ftohjes i instaluar në projektor redukton nxehtësinë dhe zgjat jetëgjatësinë e baterisë. Përveç kësaj, dizajni efikas garanton që të keni zërin më të mirë me zhurmë minimale.

   Paketa përfshin gjithashtu një kabllo energjie, kabllo AV, kabllo HDMI, telekomandë dhe manual përdorimi dhe vjen me një vit garancion. Pra, nëse bie në buxhetin tuaj, ju sugjerojmë t'i jepni një fotografi.

   Pro

   • 8500L, rezolucion HD 1080P
   • Raporti i lartë i kontrastit për imazhe të qarta dhe ngjyra të sakta
   • Me peshë të lehtë dhe portative
   • Përputhshëm me Bluetooth
   • Multifunksional

   Kundër

   • Konsumon shumë fuqi
   • Më e kushtueshme se ajo e mëparshmja me veçori pothuajse të ngjashme
   • Mund të ketëi mbinxehur

   Projektor MOOKA Wifi 7500L, 200″, Full HD

   Projektor MOOKA WiFi, 1080P Full HD i mbështetur Video 200"...
    Bli në Amazon

    Produkti i mëposhtëm në linjë është projektori MOOKA Wifi 7500L. Një konstruksion portativ fantastik për të konfiguruar teatrin tuaj në shtëpi. Le të gërmojmë drejtpërdrejt në vetitë e tij.

    Përparësitë inovative të këtij miniprojektori e bëjnë atë një Zgjedhja popullore e klientit. Është projektuar me fokus në përmirësimin e përvojës suaj vizuale. Në krahasim me miniprojektorët e tjerë, përmirëson ndjeshëm cilësinë e videos dhe ja se si.

    Dritat LED 7500L mbajnë nën kontroll nivelin e ndriçimit. Në të njëjtën kohë, rezolucioni HD 1080P siguron që ekrani dixhital të ketë pamje të mprehta dhe të përcaktuara mirë. Siç u diskutua më parë, sa më shumë raporti i kontrastit, aq më i mirë është cilësia e videos. Epo, ky projektor vjen me një raport fantastik 5000:1 , i cili është 80% më i mirë se projektorët e tjerë në madhësinë e tij.

    Një atribut i spikatur është mbrojtja e syve. Ky projektor adopton teknologjinë e reflektimit difuz për projeksion të butë imazhi. Kjo minimizon dëmtimin optik nga ekspozimi i zgjatur ndaj ekranit, në mënyrë që të mund të keni përvojën më të mirë pa ndonjë rrezik për shëndetin.

    Ekrani 200″ vlen të përmendet, duke folur për përvojën vizuale. Transmeto lojërat e tua të preferuara, argëtohu duke parë video me mini-teatrin tënd.

    Kanë kaluar ditët kur duhej të montojeprojektorët tuaj në tavan. Në vend të kësaj, merrni këtë magji të MOOKA-s në shtëpi dhe konfiguroni të gjitha në mënyrë të përshtatshme.

    Është shumëfunksional, d.m.th., i pajtueshëm me shumë media të ndryshme. Përveç kësaj, ka porte TV Stick, AV, USB dhe HDMI që e bëjnë më të lehtë lidhjen.

    Kërkesa për projektorë wifi ka qenë në rritje që nga bumi i sporteve elektronike. Prandaj, ne kemi konsideruar veçanërisht lojtarë për këtë zgjedhje. Tani mund të lidhni me lehtësi kabllot në PS4 dhe PS5 dhe të luani lojëra të rënda pa u shqetësuar për cilësinë e videos dhe zërit.

    Përveç kësaj, teknologjia më e fundit wifi siguron që projektori juaj të funksionojë pa probleme.

    Pro

    • Rezolucioni HD 1080P për një imazh të madh të pastër kristal
    • 80% pamje vizuale më të mira se miniprojektorët e tjerë
    • Opsione të gjithanshme të lidhjes
    • Shkëlqim 7500L dhe raporti i kontrastit 5000:1
    • Lehtë për t'u konfiguruar

    Të këqijat

    • Testoni dixhital nuk është dixhital
    • Nuk mund të lidhni audio nëpërmjet Bluetooth
    • Edges mund të turbullohen sepse ka vetëm tastierë vertikale

    FAGOR 8500L Native 1080P Projector

    ShitjeProjektor 5G WiFi 4K i mbështetur - FANGOR 340ANSI Native 1080P..
     Blini në Amazon

     Zgjedhja jonë e radhës më e mirë është një mrekulli kur bëhet fjalë për projektorët wifi. Projektori FAGOR 8500L Native 1080P është një mini kinema në natyrë në shtëpi. Ai është i pajisur me teknologjitë më të fundit dhe karakteristika të shkëlqyera që e bëjnë atë një zgjedhje të shkëlqyer.

     Ju lutemi kushtojini vëmendje LED-së së tij 8500L që ndriçon cilësinë e imazhit, duke shtuar ndjesinë kinematografike. I shoqëruar me rezolucion 1920×1080 HD dhe 4K, ju lejon të shikoni pamje të detajuara, të qarta dhe të mprehta.

     Raporti i kontrastit është edhe më i mirë se produktet e mëparshme në listë. Një kontrast i fuqishëm 10000:1 sjell grafika të përsosura, me ngjyra të sakta. Për të përmirësuar më tej përvojën tuaj të pamjeve të pastra kristal, ju merrni optimizimin e Wi-Fi 5G. Kjo do të thotë që mund të shikoni pa u shqetësuar për zbutjen dhe vonesën.

     Vjen me Bluetooth 5.0 për t'u lidhur me çdo altoparlant të jashtëm Bluetooth. Lidhja USB ju lejon të sinkronizoni me pajisjet tuaja inteligjente. Transmetoni shfaqjet, filmat dhe lojërat tuaja të zgjedhura në ekranin e ekranit 300 inç.

     Duke folur për përvojën vizuale, le të flasim për korrigjimin e saj kryesore. Mund të rregulloni lehtësisht lentet e miniprojektorit tuaj portativ në distancë deri në ±45 °.

     Gjithashtu ju lejon të ndryshoni kontrollet pa ndryshuar vazhdimisht distancën e projeksionit. Kjo parandalon shtrembërimin në imazhe dhe jep pamje të qarta dhe të ndritshme.

     Ka opsione të gjithanshme të lidhjes. Ka një port HDMI dhe gjithashtu mund të lidhet me kartën AV dhe SD. Kështu që ju mund ta lidhni atë me një laptop, PC, TV, Roku, Chromebook, etj.

     Së bashku me tre vjet mbështetje teknike profesionale, e gjithë kjo e bën atë një opsion të përshtatshëm për një LCD wifiprojektor.

     Pro

     • Raporti i kontrastit 10000:1
     • Shkëlqimi 8500L
     • Rezolucioni 4K
     • ±45 ° korrigjimi i shtyllës kryesore
     • Opsionet e shumëfishta të lidhjes

     Të këqijat

     • Pak i shtrenjtë në krahasim me opsionet e tjera
     • Bluetooth nuk mund të lidhuni me altoparlantët celularë

     Projektori DBPOWER Wifi 7500L Full HD 1080p

     ShitetProjektori DBPOWER WiFi, Përmirëso video 8500L Full HD 1080p...
      Bli në Amazon

      Duke shfrytëzuar fuqinë e teknologjisë për të përmirësuar konfigurimin e teatrit tuaj të brendshëm dhe të jashtëm, ne kemi Projektor Wifi DBPOWER 7500L. Një mini-projektor që vjen me një kuti të vogël për ta mbajtur me vete.

      Shiko gjithashtu: Starbucks WiFi - Internet falas & Udhëzues për zgjidhjen e problemeve

      7500 Lumen, së bashku me rezolucionin origjinal prej 1280*720p dhe rezolucionin më të lartë prej 1920x1800p, ju shpëton nga nuanca e verdhë e kastit. Përveç kësaj, ai ka një rezolucion vendas të Në vend të kësaj, ju merrni imazhe të qarta, të ndritshme dhe pamje vizuale të mprehta. Raporti i kontrastit 3500:1 funksionon mirë për përdorim në shkallë të vogël.

      Ka opsione si me valë ashtu edhe me tela për sinkronizimin e ekraneve. Teknologjia më e fundit wifi mund të lidhet lehtësisht me pajisjet tuaja inteligjente, iOS dhe Android. Ndërsa kablloja USB mund të ndihmojë në sinkronizimin e ekraneve me pajisjet inteligjente nëpërmjet kabllove.

      Ekrani gjigant 200 inç është kundër rrudhave dhe mund të trajtohet me lehtësi. Përveç kësaj, ekrani 40 "-200" ofrohet nga një distancë prej 4ft-19.6ft.

      Cilësia e videos shkon krah për krah-
      Philip Lawrence
      Philip Lawrence
      Philip Lawrence është një entuziast i teknologjisë dhe ekspert në fushën e lidhjes në internet dhe teknologjisë wifi. Me mbi një dekadë përvojë në industri, ai ka ndihmuar shumë individë dhe biznese me çështjet e tyre të internetit dhe WiFi. Si autor dhe bloger i Këshillave për Internet dhe Wifi, ai ndan njohuritë dhe ekspertizën e tij në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë për t'u kuptuar nga e cila mund të përfitojë të gjithë. Philip është një avokat i pasionuar për përmirësimin e lidhjes dhe për ta bërë internetin të aksesueshëm për të gjithë. Kur ai nuk është duke shkruar ose zgjidhur problemet që lidhen me teknologjinë, ai pëlqen ecjen, kampingun dhe eksplorimin e jashtëzakonshëm.